0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
سری آ
US Lecce
۳
۴
Parma Calcio 1913
Finished
۲۳:۱۵
ساسولو
۰
۱
اودینزه
Finished
۲۳:۱۵
بولونیا
۱
۱
تورینو
Finished
۲۳:۱۵
جنوا
۳
۰
هلاس ورونا
Finished
۲۳:۱۵
اسپال
۱
۳
فیورنتینا
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
تاکادا پرتغال
بنفیکا
۱
۲
پورتو
Finished
۰۰:۱۵
Scotland
لیگ برتر
سلتیک
۵
۱
هامیلتون آکادمیکال
Finished
۲۰:۰۰
Qatar
لیگ ستارگان
الغرافه
۰
۲
الدوحیل
Finished
۲۰:۱۵
الخور
۱
۱
AL Wakrah
Finished
۱۸:۰۰
Norway
لیگ برتر فوتبال نروژ
بودو / گلیمت
۳
۲
اشترومگادست
Finished
۲۰:۳۰
اود
۲
۱
روزنبرگ
Finished
۲۳:۰۰
سارپسبورگ
۴
۰
آلساندس
Finished
۲۰:۳۰
وایکینگ
۱
۲
کیریستیانساند
Finished
۲۰:۳۰
استارت
۳
۰
مجوندالین
Finished
۲۰:۳۰
هاوگ سوند
۳
۱
استاباک
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
پالیستا،سری ای 1،بازی های حذفی
کورینتیانس
۱
۰
میراسول
Finished
۲۳:۳۰
Lithuania
لیگ آ
سودوا ماریامپولیه
۱
۰
FK Panevezys
Finished
۱۸:۳۰
زالگیریس
۳
۱
زالگیریس کاناس
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
لیگ چلنج
FC Lausanne-Sport
۵
۳
ویل1990
Finished
۱۸:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۶
وینترتور
Finished
۱۸:۳۰
SC Kriens
۲
۱
وادوز
Finished
۱۸:۳۰
شافهاوزن
۲
۴
آراو
Finished
۱۸:۳۰
چیاسو
۳
۱
FC Stade LS Ouchy
Finished
۱۸:۳۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۱
ساون سامسونگ بلو وینگز
۰
۱
دائگو
Finished
۱۴:۳۰
گنگوون
۲
۲
سانگجو سانگمو فونیکس
Finished
۱۴:۳۰
بوسان پارک
۱
۲
اولسان هیوندای
Finished
۱۴:۳۰
China
سوپر لیگ چین
چونگکینگ لیفان
۲
۲
تیاجین تدا
Finished
۱۶:۳۰
شانگهای اس‌آی‌پی‌جی
۴
۰
هبی چینا فورتون
Finished
۱۴:۳۰
Morocco
بوتولا
ارسی‌آ راجا کازابلانکا اتلتیک
۲
۰
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
Sergipano, Final Round
ایتابایانا
۱
۴
سرژیپه
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
آلسونسکان
گوتبورگ
۰
۳
مالمو
Finished
۲۰:۰۰
Helsingborgs IF
۱
۱
هامماربی
Finished
۱۷:۰۰
Varbergs Bois FC
۱
۱
اوسترساند
Finished
۲۰:۰۰
کالمار
۰
۰
آیک
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria
سوپر کاپ
لودوگورتس رازگراد
۰
۱
لوکوموتیو ۱۹۲۶ پیلودیو
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Gaucho, Second Phase, Playoffs
اینتر ناسیونال رس
۴
۰
اسپورتیو
Finished
۲۳:۳۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
CD Walter Ferretti
۲
۲
Real Madriz
Finished
۰۰:۳۰
Real Esteli FC
-
-
CD Ocotal
Finished
۰۳:۳۰
Paraguay
دسته برتر، اپرتورا
لیبرتاد آسونسیون
۱
۳
گوارانی آسونسیون
Finished
۰۳:۰۰
سول د آمریکا
۱
۱
ناسیونال اسونسیون
Finished
۰۰:۳۰
Romania
لالیگا۱ مرحله حذفی
ولونتاری
۱
۲
دینامو بوسورستی
Finished
۲۳:۰۰
پولیتنیک لاسی
۱
۰
FC Chindia Targoviste
Finished
۱۵:۳۰
USA
USL, Championship
ایندی الون
۰
۱
Sporting Kansas City II
Finished
۰۳:۳۰
کارولینای شمالی
۱
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۳:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۴
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۳۰
LAS Vegas Lights
۰
۱
Reno 1868 FC
Finished
۰۷:۰۰
San Diego Loyal SC
۰
۰
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
Rio Grande Valley FC
۱
۲
FC Tulsa
Finished
۰۹:۰۰
Phoenix Rising FC
۳
۱
EL Paso Locomotive FC
Finished
۰۷:۰۰
OKC Energy FC
۰
۳
New Mexico United
Finished
۰۴:۳۰
Memphis 901 FC
۱
۰
Saint Louis FC
Finished
۰۵:۰۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۲
Real Monarchs Slc
Finished
۰۴:۳۰
Austin Bold FC
۲
۴
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
دامالسونسکان، زنان
روزنگارد
۲
۱
پیتا
Finished
۱۶:۳۰
کیریستیانساند
۱
۱
Umea IK
Finished
۱۴:۳۰
کیف اوربرو دفف
۱
۲
ویتسجو گیک
Finished
۱۸:۳۰
واکسجو
۱
۰
دیجوگاردن
Finished
۱۷:۳۰
Japan
جی لیگ ۲
وارن ناگاساکی
۰
۰
توکیو وردی
Finished
۱۳:۳۰
ونتفورت کوفو
۱
۱
رنوفا یاماگوچی
Finished
۱۳:۳۰
یونایتد ایچیهارا چیبا
۱
۲
تسپاکوساتسو گونما
Finished
۱۴:۳۰
توچیگی
۰
۰
نیگاتا البیرکس
Finished
۱۳:۳۰
کیوتو سانگا
۱
۰
مارچیدا زلویا
Finished
۱۴:۰۰
اهیم
۱
۲
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
توکوشیما وورتیس
۱
۰
مونتدیو یاماگاتا
Finished
۱۴:۳۰
ماتسوموتو یاماگا
۱
۲
Giravanz Kitakyushu
Finished
۱۳:۳۰
میتو هولیهوک
۳
۲
زیگن کانازاوا
Finished
۱۴:۳۰
اومیا آردیجا
-
-
اویسپا فوکوکا
Cancelled
۱۴:۳۰
Moldova
بخش ملی
دینامو اتو
۱
۱
زیمبرو چیسیناو
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
لیگ برتر
لوادیا تالین
۵
۱
ویلجاندی تولویک
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی
آلیانزا لیما
۱
۱
Deportivo Municipal
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo FR RJ
۱
۱
فلامینزه
Finished
۰۲:۳۰
TSG 46 Bretzenheim
۰
۶
گینشیم
Finished
۱۸:۰۰
آنورتوسیس فاماگوستا
۱
۱
Apoel Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
سامپیون سلجه
۳
۰
برینج گروسوپلج
Finished
۱۲:۳۰
Spvg Schonnebeck 1910
۲
۱
ای اس سی 09 دورتموند
Finished
۱۷:۳۰
اسپورت فروند سیگن
۱
۳
هنف
Finished
۱۷:۳۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۱
Croatia Berlin
Finished
۱۶:۳۰
SPVG Frechen 20
۰
۰
SV Wermelskirchen 09/35
Finished
۱۷:۴۵
رنووا
۳
۱
کوراب دبار
Finished
۲۰:۰۰
USA
MLS is Back Tournament, Knockout stage
نیویورک سیتی
۱
۳
پورتلند تایمبرز
Finished
۰۷:۰۰
سان جوزه ارث کوئک
۱
۴
مینسوتا یونایتد
Finished
۰۴:۳۰
Norway
تاپسرین،بانوان
تروندهیمس-اورن
۱
۱
کلیپ
Finished
۱۵:۳۰
اوالدسنس
۱
۳
ساندویکن
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
دسته برتر، اپرتورا
تیگرس
۱
۱
اتلتیکو پوچوکا
Finished
۰۴:۳۰
دپورتیوو تولدکا
۳
۲
Atletico San Luis
Finished
۲۱:۳۰
امریکا دی مکزیک
۴
۰
کلوب تیجونا
Finished
۰۶:۳۰
Tunisia
لیگ ۱
موناستیر
۰
۰
کلوب آفریکاین
Finished
۲۱:۳۰
CS Chebba
۳
۰
Club S Hammam-Lif
Finished
۲۰:۳۰
متلاوی
۲
۱
استد تونس
Finished
۲۰:۳۰
US Tataouine
۱
۱
کلوب اسپورتیف صفاقسی
Finished
۲۰:۳۰
Slovakia
لیگ 3
Slavia Tu Kosice
۱
۱
پوکروک سیز کرومپاچی
Finished
۱۳:۰۰
اس کت ام لیپتووسکی هرادوک
۱
۲
بانسکا بایستریکا
Finished
۱۹:۳۰
Tj Mladost Kalsa
۲
۳
1. FC Tatran Presov
Finished
۱۹:۰۰
TJ Jednota Banova
۵
۰
Lokomotiva Zvolen
Finished
۱۳:۰۰
Tj Banik Kalinovo
۱
۱
Tatran Krasno Nad Kysucou
Finished
۱۹:۳۰
Georgia
لیگ ملی
دینامو باتومی
۲
۰
سامتردیا
Finished
۲۱:۳۰
سابورتالو تبیلیسی
۱
۱
دیلا گوری
Finished
۱۸:۰۰
Bhutan
Premier League
Transport United FC
۱
۱
Tensung Fc
Finished
۱۵:۳۰
Australia
لیگ یکشنبه دسته برتر
Maddington White City Fc
۰
۱
ومبلی داونس
Finished
۱۱:۳۰
Hamersley Rovers SC
۱
۰
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Chinese Taipei
Intercity League
Hang Yuen
۰
۱
Tainan City FC
Finished
۱۲:۳۰
Tainan City FC
-
-
Hang Yuen
Cancelled
۱۲:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Mitchelton FC
۳
۳
Souths United FC
Finished
۱۲:۳۰
Norway
دسته دوم، گروه 2
اگرسوند
۱
۲
ناردو
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
سوپریتان
آکروپولیس
۲
۲
گایس گتبورگ
Finished
۲۰:۰۰
نورربی
۱
۲
جونکوپینگس سودرا
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
پالیستا،سری ای 1،تروفیو دو اینتریور،بازیهای حذفی
براگانتینو
۱
۱
بوتافوگو
Finished
۰۴:۳۰
Korea Republic
کی-لیگ کلاسیک۲
سئول ای-لند
۳
۰
بوچیون
Finished
۱۴:۳۰
گیونگنام
۱
۰
آنیانگ
Finished
۱۴:۳۰
Bosnia & Herzegovina
لیگ پریمیجر
سیروکی بریج
۱
۰
FK Tuzla City
Finished
۲۲:۳۰
کروپا
۰
۲
ساراجوو
Finished
۲۰:۰۰
Ireland
دسته برتر
کورک سیتی
۰
۱
بوهمیانس دابلین
Finished
۲۰:۳۰
Tajikistan
Tajik Cup
FC Ravshan
۲
۲
Panjshir
Finished
۱۶:۱۵
Australia
لیگ 1 پایتخت بریزبن
Annerley
۲
۵
North Pine SC
Finished
۰۸:۳۰
Ipswich City
-
-
New Farm United Reserves
Cancelled
۰۹:۳۰
Faroe Islands
1. Deild, Women
Havnar Boltfelag
۱
۱
B36 Torshavn
Finished
۱۵:۴۵
Brazil
مسابقات قهرمانی فوتبال ماینایر ماژول حذفی
AA Caldense MG
۰
۱
تامبنس
Finished
۱۸:۳۰
اتلتیکو مینیرو
۲
۱
امریکا مینیرو
Finished
۲۳:۳۰
Australia
لیگ یکشنبه دسته برتر
Maddington White City FC
۰
۳
ومبلی داونس
Finished
۰۹:۳۰
هامرسلی روورز اس سی رسروز
۰
۰
Joondalup Utd FC
Finished
۰۹:۳۰
Estonia
لیگ دسته دوم فوتبال لهستان/پوهی
ماردو لینامسکوند ll
۱
۱
پوهجا-تالین وولتا
Finished
۱۳:۳۰
تالین
۱
۲
تارتو ولکو
Finished
۱۸:۳۰
FC Tallinn
۶
۰
کوهتلا جاروه جی‌کا جاروه
Finished
۱۵:۳۰
Lasnamae FC Ajax
۱
۰
Tartu JK Tammeka III
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
ان بی 3
Esmtk Budapest
۰
۳
داباس
Finished
۲۰:۰۰
Budapest Honved MFA
۰
۰
ایوانچا
Finished
۱۳:۳۰
Szekszardi UFC
۲
۱
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
Finished
۲۰:۰۰
Ferencvarosi TC II
۱
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Akademia FC II
۰
۰
Mosonmagyarovar TE
Finished
۱۳:۳۰
Kozarmisleny SE
۴
۴
پاکسی
Finished
۲۰:۰۰
Estonia
کاپ کوچک
FC Eston Villa
۷
۱
جاروا-جانی
Finished
۲۱:۰۰
آرارات
۰
۹
Tallinna JK Legion II
Finished
۱۷:۴۵
Finland
یکونن
Mikkelin Palloilijat
۱
۲
Musan Salama
Finished
۲۰:۰۰
SJK Akatemia
۲
۲
گنیستان
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
مسابقات قهرمانی آماتور
Msc Dnipro Cherkasy
۱
۳
Lnz Lebedyn
Finished
۱۹:۳۰
Finland
اس ام زیر ۲۰سال
Grankulla IFK
۱
۱
Musan Salama
Finished
۱۳:۳۰
Hjs
۲
۰
اینتر ترکو
Finished
۱۹:۳۰
VJS
۱
۳
هانکا
Finished
۱۶:۳۰
Mongolia
Premier League
Athletic 220
۲
۴
Khangarid
Finished
۱۲:۳۰
Sp Falcons Fc
۵
۰
Ulaanbaatar City
Finished
۱۵:۳۰
Australia
لیگ برتر بریزبن رزرو
Albany Creek Reserve
۲
۰
تارینگا رورس
Finished
۰۹:۳۰
Simulated Reality League
Serie A SRL
Spal Srl
۳
۱
Fiorentina Srl
Finished
۱۲:۳۰
Lecce Srl
۳
۲
Parma Calcio 1913 Srl
Finished
۱۲:۳۰
Bologna FC Srl
۱
۰
Torino Srl
Finished
۱۲:۳۰
Genoa Cfc Srl
۴
۲
Verona Srl
Finished
۱۲:۳۰
Sassuolo Srl
۳
۱
Udinese Srl
Finished
۱۲:۳۰
Austria Amateur
لیگ ترول
واتنز آماتور
۱
۲
Schwaz
Finished
۱۳:۰۰
Slovakia
اسلونسکی پوهار
پلوینیک درینوو
۱
۲
پووازسکا بیستریکا
Finished
۱۹:۳۰
MFK Vrbove
۰
۰
نو مستو ناد واهوم
Finished
۱۹:۳۰
Jednota Sokol Chocholna-velcice
۱
۱
اوکی کاستکو
Finished
۱۳:۳۰
Fc Druzstevnik Rybky
۰
۶
مالزینیک
Finished
۱۹:۳۰
بسنوو
۱
۱
دروزستونیک ولک لودینس
Finished
۱۹:۳۰
Mkf Slovan Záhorská Bystrica
۰
۴
لوکوموتیوا دوینسکا نووا وس
Finished
۱۹:۳۰
OSK Slovensky Grob
۰
۸
Rovinka
Finished
۱۹:۳۰
Tj Lokomotiva Banov
۰
۳
Msk Hurbanovo
Finished
۱۹:۳۰
اسلووان زمیانسک کوستولانی
۱
۳
Sk Vegum Dolne Vestenice
Finished
۱۹:۳۰
Russia
لیگ ملی فوتبال
سامارا کرایلیا سوویتو
۰
۰
بالتیکا کالینینگراد
Finished
۱۹:۳۰
شینیک یاروسلاوی
۱
۰
Torpedo Moscow
Finished
۱۸:۰۰
Crimea
Premier League
Evpatoria
۱
۰
FC Ocean Kerch
Finished
۱۹:۳۰
SKCHF Sevastopol
۴
۳
Kyzyltash Yalta
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
بازی های دوستانه باشگاهی، زنان
TUS St Stefan Im Rosental
۰
۶
Udfc Hof Bei Straden
Finished
۱۹:۳۰
1 FC Slovacko
-
-
جی.کی.اس کاتوویتس
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
دسته یک B, پلی اف تبلیغاتی
اود-هیورلی لیووین
۱
۴
کفسو بیرسچوت ویلریجک
Finished
۲۱:۳۰
Australia
لیگ مقدماتی ان اس دبلیو 2
St George City FA
۲
۴
St George Saints FC
Finished
۰۹:۳۰
Croatia
1. HNL Relegation/Promotion
HNK Orijent 1919
۰
۳
ایسترا
Finished
۲۲:۳۰
Serbia
تورنومنت اوبرندوف زیر 19سال
وجودینا نوی ساد
۳
۲
وزدوواک
Finished
۱۳:۳۰
ناپرداک کروسواک
۴
۳
Tsc Backa Topola
Finished
۱۳:۳۰
رادنیکی نیس
۱
۰
Fk Imt
Finished
۱۹:۳۰
پارتیزان بلگراد
۳
۰
Fk Trajal Krusevac
Finished
۲۰:۰۰
کوکاریکی
۱
۰
Mladost Lucani
Finished
۲۰:۳۰
FK Crvena Zvezda
۴
۰
اسپارتاک زدرپسوا کرو
Finished
۲۱:۳۰
Australia
لیگ
نیوکاسل یونایتد جتس
۱
۰
Western United FC
Finished
۱۴:۰۰
Finland Amateur
دسته سوم هلسینکی / اوسیما 2
Valtti
۱
۵
فوتورا
Finished
۱۹:۴۰
Austria Amateur
لیگ کارینتی غربی
SV Admira Villach
۶
۳
FC Nassfeld Hermagor
Finished
۲۰:۳۰
Japan
جی لیگ
کنسادول ساپورو
۲
۳
ویسل کوب
Finished
۰۹:۳۰
Mongolia
First League
Khovd
-
-
Deren Ii
Finished
۰۹:۳۰
Dmu
۴
۲
Aldariin Daichid
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
پرینامبوکانو،سری آ1،بازیهای حذفی
سالگوییرو
۱
۱
سانتاکروز
Finished
۲۳:۳۰
England
National League, Playoffs
Harrogate Town FC
۳
۱
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Australia
لیگ برتر گلد کوئست استرالیا رزرو
Nerang Reserves
-
-
Burleigh Heads
Finished
۰۷:۱۵
Brazil
مسابقات قهرمانی برزیل سری آ
فلامینزه
-
-
سیارا
Cancelled
۰۰:۳۰
بوتافوگو
-
-
Goias EC GO
Cancelled
۰۰:۳۰
سائو پائلو
-
-
گرمیو
Cancelled
۰۰:۳۰
Red Bull Bragantino SP
-
-
اسپورت رسیفی
Cancelled
۰۰:۳۰
کورینتیانس
-
-
فلامینگو
Cancelled
۰۰:۳۰
اینتر ناسیونال رس
-
-
واسکو دا گاما
Cancelled
۰۰:۳۰
باهیا
-
-
اتلتیکو مینیرو
Cancelled
۰۰:۳۰
کوریتیبا
-
-
سانتوس
Cancelled
۰۰:۳۰
Fortaleza EC CE
-
-
پالمیراس
Cancelled
۰۰:۳۰
اتلتیکو گو
-
-
اتلتیکو پارانانس
Cancelled
۰۰:۳۰
Australia
کوئین ایسلند لیگ برتر ملی زیر ۲۰سال
Peninsula Power FC
-
-
بریسبان رور
Cancelled
۰۷:۰۰
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Busan I Park (SRL)
۰
۱
Ulsan Hyundai FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Suwon Bluewings (SRL)
۲
۱
Daegu FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Gangwon FC (SRL)
۶
۰
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Australia
لیگ 1 پایتخت بریزبن
Ipswich City FC
-
-
New Farm United
Cancelled
۱۱:۳۰
Singapore
سوپر لیگ
تامپینس
-
-
Tanjong Pagar United
Cancelled
۱۴:۰۰
آلبیرکس نیگاتا
-
-
دپم
Cancelled
۱۴:۰۰
Norway
دسته دوم، گروه 1
برتواگ
۳
۱
Senja
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
دسته یک
Shamrock Rovers II
۲
۲
دروغدا یونایتد
Finished
۱۸:۳۰
Croatia
دسته یک، زنان
اوسیجک
-
-
Znk Agram
Cancelled
۲۱:۰۰
Ecuador
LigaPro Primera A, Second stage
تکنیکو یونیورسیتاریو
-
-
بارسلونا
Cancelled
۲۱:۳۰
CD Olmedo
-
-
گوایاکیل سیتی
Cancelled
۲۱:۳۰
LDU Portoviejo
-
-
ناسیونال
Cancelled
۲۱:۳۰
Mushuc Runa SC
-
-
ایندپندینته دل وال
Cancelled
۲۱:۳۰
دلفین اس سی
-
-
اس دی آیوکاس
Cancelled
۲۱:۳۰
یونیورسیداد کاتولیکا دل اکوادور
-
-
ماکارا
Cancelled
۲۱:۳۰
لیگ دپ یونیورسیتاریا
-
-
دپورتیوو کوعنسا
Cancelled
۲۱:۳۰
املک
-
-
Orense SC
Cancelled
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید